top of page

HAKKIMIZDA

 

 

Kahvecioğlu Yapı olarak her geçen gün kendini geliştirme politikasıyla 2006 yılından itibaren Parke, marley ve mineflo sektöründe hizmet vermekteyiz. 2020 tarihinde bölge satışını üstlendiğimiz ADOKAPI ile kapı sektörüne de adım atmış bulunmaktayız. 

Kahvecioğlu Yapı.jpg

Sıkça Sorulan Sorular

 
 
Kocaeli ili dışında ürün ve/veya usta gönderimi sağlıyor musunuz?

Kocaeli il dışı işçilik dahil işleri yapmaktayız. Yalnız ürün

Kocaeli ili içi gönderimi firma araçlarımızla yapmaktayız. Şehir dışı gönderimleri Firma araçlarıyla yapamayacağımızdan ve Kargo şirketlerinin satın aldığınız ürünlere hor davranacağını bildiğimizden şehir dışı gönderim sağlamıyoruz. Fakat tüm sorumlulukları kabul edip bizimle iletişime geçerseniz size yardımcı olabiliriz. 

 

Teslimat Seçenekleriniz Nelerdir?

 

Mağazamızdan ücretsiz teslim alabilir veya Kocaeli il sınırı içerisinde adresinize firma araçlarımızla kapınıza teslim edebiliriz.

Siparişim Ne Zaman Teslim Edilir?

 

Siparişinizin Tedarik süreci oluştuğu vakit sizinle telefon ve/veya e-posta üzerinden iletişime geçilecektir. Tedarik süreci 1-3 iş günü kadardır. İthal ürünlerin tedarik süreçleri daha uzun olacaktır. Tedarik süreçlerinde bir aksaklık olmadığı durumlarda en geç 2 iş gününde Mağazamızdan teslim alabilir veya malzemelerinizi adresinize teslim edebiliriz.

 

 

Firma Araçlarınızla Nasıl İletişim Kurabilirim?

 

Firma araçlarımız yola çıkmadan önce sizinle iletişime geçeceklerdir. Adresinizde olup olmadığınız veya ek seçenekleri sizi arayarak öğreneceklerdir.

 

 

bottom of page